policja Najnowsze informacje

wiadomosci z polic

Przejeżdżając pod tunelem w Radomiu, na jego pojazd spadł spory fragment stropu.

wiadomosci z polic

Dzięki sporemu materiałowi dowodowemu, policja szybko ustaliła, kim jest sprawca całego zdarzenia. Mężczyzna porzucił po kilkudziesięciu minutach pojazd na jednym z osiedli i uciekł. Kilka dni później wpadł w ręce policji we własnym mieszkaniu. Sprawa trafiła do sądu, a 30-latkowi za to, co zrobił grozi nawet 5 lat więzienia, nie wspominając już o potężnej grzywnie za łamanie przepisów drogowych. 44-letni policjant zginął w wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Stróża niedaleko Kraśnika (województwo lubelskie).

Zatrzymany przez policję pijany motorowerzysta z aktywnym zakazem prowadzenia pojazdów

Nieznany sprawca oblał farbą grób ojca Krzysztofa Gawkowskiego. “Kiedy polityka wchodzi na cmentarze, granice przyzwoitości ludzkiej upadają!” – komentuje sytuację wicepremier i minister Barrett poproszony o recuse się z Pensylwanii Spó cyfryzacji. Kobieta przyszła na komisariat i nagle zasłabła. Na pomoc od razu ruszyli policjanci, którzy rozpoczęli reanimacje. 30-letni kierowca skody może mówić o sporym szczęściu.

  1. Jak się później okazało, kobieta była trzeźwa, jednak zasnęła tak twardo, że nie zdawała sobie sprawy z tego, co się dzieje.
  2. Rozpędzone auto uderzyło w drzewo z taką siłą, że rozpadło się na dwie części.
  3. Jeden z funkcjonariuszy wspiął się na pierwsze piętro kamienicy po drabinie i zobaczył, że między parapetem w mieszkaniu, a parapetem na oknie stoi mała dziewczynka.
  4. Po chwili pojawiła się zdezorientowana matka dziewczynki, która wydawała się być zaskoczona całą sytuacją.
  5. Sprawa trafiła do sądu, a 30-latkowi za to, co zrobił grozi nawet 5 lat więzienia, nie wspominając już o potężnej grzywnie za łamanie przepisów drogowych.

Przywitał się z nią słynnym, czeskim “Ahoj” i poprzez spokojne ruchy rękoma złapał dziecko i zaczął wołać innych domowników. Po chwili pojawiła się zdezorientowana matka dziewczynki, która wydawała się być zaskoczona całą sytuacją. Jak się później okazało, kobieta była trzeźwa, jednak zasnęła tak twardo, że nie zdawała sobie sprawy z tego, co https://www.fx770.net/z-christmas-by-is-will-the-santa-stick-um-26-grudzien-2019-26-grudzien-2019/ się dzieje. Dzięki czujności zgłaszających i szybkiemu działaniu funkcjonariuszy, nikomu nic się nie stało. W sobotę rano uzbrojony mężczyzna wziął zakładników w lokalu w holenderskim mieście Ede. Pięć osób, w tym dwoje funkcjonariuszy trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę po północy w Ostrowie Wielkopolskim.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top